Zuchy i harcerze

Rok szkolny: 2011/2012

Zuchy i harcerze aktywnie uczestniczą w życiu lokalnej społeczności biorąc udział w uroczystości patriotycznej w rocznicę poległych żołnierzy AK  oraz w Drodze Krzyżowej ulicami Rościszewa. Włączają się także w działania hufca i godnie reprezentują nasze środowisko szkolne. Wyrazem tego jest Sierpeckie Hufcowe Kolędowanie, które odbyło się w dniach 12-13 stycznia 2012 r.

W XXI Przeglądzie Twórczości Zuchów iHarcerzy doceniono artystyczne i fachowe przygotowanie naszych zuchów  i harcerzy przez panią muzyk Renatę Domańską.

XXI Przegląd Twórczości Zuchów i Harcerzy

Zuchy:

I miejsce - Kamila Jonczak - solistka

II miejsce - 12 Gromada Zuchowa Radosne Stokrotki

9 DH im. AK

I miejsce - Bartosz Sowiński - solista

I miejsce - 9 Drużyna Harcerska im. Armii Krajowej

Rok szkolny 2012/2013

XXII Przegląd Twórczości Zuchów i Harcerzy

Zuchy:

II miejsce -  12 Gromada Zuchowa Radosne Stokrotki

Na 13 gromad zuchowych należących do ZHP Sierpc, rościszewskie zuchy po roku zmagań z różnymi zadaniami zajęły IV miejsce.

Harcerze:

III miejsce w rocznej klasyfikacji drużyn Hufca Sierpc za realizację zadań programowych wynikających z kalendarza imrez Hufca.