Rok szkolny 2019/2020
Rejonowe Indywidualne Biegi Przełajowe w Sierpcu 22.X.2019
I miejsce Krzywda Mikołaj
V miejsce Rokicka Oliwia
XII miejsce Mazurowski Piotr
XIII miejsce Cichorek Kacper
Bieg przełajowy w Studzieńcu 27.09.2019r
I miejsce 1000 m -Mikołaj Krzywda
III miejsce 800 m -Oliwia Rokicka
III miejsce 1000m - Piotr Mazurowski
II miejsce zespołowo
IVBieg Dwóch Jeźior Szczutowo 21.09.2019 r
I miejsce Mikołaj Krzywda
II miejsce w XXVII memoriale Tadeusza Wiśniewskiego w dniu 18.09 2019 r w Sierpcu.
1 Krzywda Mikołaj I miejsce w skoku w dal i biegu na 1000 m.
2 Frej Julia II miejsce w pchnięciu kulą .
3 Kamiński Marcin III miejsce w pchnięciu kulą.
Rok szkolny 2018/2019
I miejsce w IV Borkowskim Biegu Integracyjnym- drużynowo
Indywidualnie
I miejsce:
Wolak Bartek
Krzywda Mikołaj
Kowalska Kinga
Hilińska Magdalena
II miejsce:
Mazurowski Piotr
Cichorek Kacper
III miejsce:
Krzywda Szymon
II miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Siatkowej w Mochowie
III miejsce w Rejonowych Zawodach Piłki Siatkowej w Płocku
II miejsce drużynowo w XXVIII Memoriale M. Bramczewskiego
Indywidualnie:
I miejsce w rzucie piłką palantową: Julia Frej
III miejsce w pchnięciu kulą: Joanna Kowalczyk
III miejsce w biegu na 1000m: Krzywda Mikołaj
III miejsce w sztafecie 4*100m:
M. Mazurowska, A Szpakowska, Z. Zaborowska, N. Bonisławska
XXVI Memoriał T. Wiśniewskiego:
Indywidualnie:
I miejsce w biegu na 1000m: Krzywda Mikołaj
II miejsce w sztafecie 4*100m: M. Mazurowska, A. Szpakowska, Z. Zaborowska, J. Goleniewska
III miejsce w rzucie piłką palantową: Krzywda Mikołaj
III miejsce w biegu na 100m: Marta Mazurowska
III miejsce w biegu na 600m: Agnieszka Szpakowska
III miejsce w biegu na 300m: Arkadiusz Jakubowski
III miejsce w skoku w dal: Arkadiusz Jakubowski
Rok szkolny 2017/2018r
XXVII Memoriał Ryszarda Bramczewskiego
I miejsce1000m - Krzywda M
III miejsce w skoku w dal i biegu na 60 m- Rokicka Oliwia
III Borkowski Bieg Integracyjny
II miejcce drużynowo
Indywidualnie
Rocznik 2008
I miejsce- Chilińska M
I miejsce - Cichorek K
III miejsce - Mazurowski P
Rocznik 2005
I miejsce - Krzywda M.
Rok szkolny 2016/2017
20.09.2016r - Memoriał T. Wiśniewskiego /Goleszyn/
skok w dal:
III m- Oliwia Rokicka
bieg na 600m:
III m - Natalia Bonisławska i VI m Martyna Wysocka
bieg na 60m:
V m - Mikołaj Krzywda
bieg na 1000m:
VIII m - Patryk Kołodziejski
drużynowo V miejsce
29.09.2016r. - biegi sztafetowe 10*800m
IIIm - dziewczyny
IV m - chłopcy
Rok szkolny 2015/2016
XXIII Memoriał T. Wiśniewskiego w Goleszynie
Drużynowo - IV miejsce
- skok w dal dziewcząt
I miejsce - Goleniewska Julia (3,68)
- skok w dal chłopców
V miejsce - Wolwk Bartosz (3,82)
- rzut piłeczką palantową
VIII miejsce - Michalski Mateusz
V miejsce - Zaborowska Zuzanna
- bieg 60 m
V miejsce - Goleniewska Julia
12.X.2015 - Powiatowe biegi przełajowe w Sierpcu 10x800m
V miejsce - drużynowo dziewczęta
V miejsce - drużynowo chłopcy
Rok szkolny 2014/2015
XXIV Memoriał lekkoatletyczny im. R. Bramczewskiego - 22.05.2015r. Sierpc
Drużynowo II miejsce
II miejsce A. Karczewski - piłka palantowa
III miejsce M. Mańkowska - piłka palantowa
II miejsce M. Chojnacka - skok w dal
II miejsce K. Kotarski - skok w dal
III miejsce R. Rutkowski - bieg na 60m
IIImiejsce M. Chojnacka - bieg na 60m
IV miejsce A. Markowska - bieg na 600m
Rok szkolny 2013/2014
Memoriał T.Wiśniewskiego 2.10.2013r. Goleszyn
Organizator - Ludowe Zespoły Sportowe Sierpc
60m dziewczęta
Popis Julia - III miejsce
Skok w dal dziewcząt
Popis Julia - III miejsce
1000m chłopcy
Karski Mateusz - III miejsce
Rzut piłeczką palantową
Chmielewska Ewelina - III miejsce
Karczewski Arkadiusz - II miejsce
Rakoczy Kamil - III miejsce
Drużynowo - II miejsce
10.10.2013r. Sierpc Sztafety 10 x 800m
Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
III miejsce drużynowo dziewczęta
III miejsce dużynowo chłopcy
25.10.2013r. Indywidualne biegi przełajowe w Gostyninie
Organizatorzy - Mazowiecki Zwiazek Sportowy, Powiatowy Gostyniński Związek Sportowy,
Płocki Związek Sportowy
III miejsce Dominik Nowicki
VI miejsce Arkadiusz Jakubowski
24.I.2014r. - Powiatowe mistrzostwa Szkół Podstawowych; Halowa piłka nożna chłopców
Do zawodów przystąpiło dwanaście szkół. Podzielono je drogą losowania na trzy grupy, w których grano systemem każdy z każdym.
Pierwsze miejsca w grupie kwalifikowały się do rozgrywki finałowej, którą rozegrano także każdy z każdym.
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 Sierpc
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 Sierpc
III miejsce Szkoła Podstawowa Bożewo
IV miejsce Szkoła Podstawowa Mochowo
V miejsce Szkoła Podstawowa Łukomie
VI miejsce Szkoła Podstawowa Rościszewo
VII miejsce Szkoła Podstawowa Ligowo
VIII miejsce Szkoła Podstawowa Goleszyn
IX miejsce Szkoła Podstawowa Borkowo
X miejsce Szkoła Podstawowa Sudragi
XI miejsce Szkoła Podstawowa Szczutowo
XII miejsce Szkoła Podstawowa Lelice
Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Minisiatkówce dziewcząt - 06.03.2014r. Goleszyn
Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Drużynowo - III miejsce
Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Minisiatkówce chłopców - 07.03.2014r. Sierpc
Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Drużynowo - I miejsce
XXVII CROSS - Szczutowo 28.03.2014r.
Organizator: Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczutowie
Drużynowo - V miejsce
XXIII Memoriał lekkoatletyczny im. R. Bramczewskiego - 23.05.2014. Sierpc
Drużynowo VI miejsce
I miejsce Ewelina Chmielewska - piłeczka palantowa
III miejsce Patryk Kołodziejski - bieg na 1000m
Piłka nożna chłopców "6" - 7.05.2014r. Sierpc
Drużynowo - VI miejsce
Rok szkolny 2012/2013
Memoriał lekkoatletyczny im. T. Wiśniewskiego 19.09.2012 Goleszyn
Organizator- LZS Sierpc
Rzut piłką palantową: I miejsce - D. Lewandowski
II miejsce - B. Sowiński
V miejsce w punktacji drużynowej
Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe 10.10.2012
Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Szkoły Postawowe - dziewczęta 10 x 800m
III miejsce - SP Rościszewo
Szkoły Podstawowe - chłopcy 10 x 800m
II miejsce - SP Rościszewo
Powiatowe mistrzostwa Szkół Podstawowych w Minisiatkówce chłopców - Sierpc 28.02.2013
Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
II miejsce - SP Rościszewo
Rejonowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Minisiatkówce chłopców - Płock 24.04.2013
Organizator - Rejonowy Szkolny Związek Sportowy
II miejsce - SP Rościszewo
Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych - Piłkarskie "6" chłopców - Sierpc 07.05. 2013
Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
II miejsce - SP Rościszewo
Skład drużyny: D. Lewandowski, C. Karczewski, B. Sowinski, D. Klimek, H. Jabłoński, A. Pesta, P. Kołodziejski, A. Karczewski
XXII Memoriał lekkoatletyczny R. Bramczewskiego - Sierpc 24.05.2013
Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Piłka palantowa - I miejsce - D. Lewandowski
III miejsce - A. Pesta
III miejsce - E. Chmilewska
Bieg na 60m - III miejsce - K. Stachurski
Bieg na 1000m - III miejsce - M. Karski
V miejsce w punktacji dużynowej
Rok szkolny 2011/2012
- Memoriał lekkoatletyczny im. Tadeusza Wiśniewskiego:
- Organizator - LZS Sierpc
Skok w dal: II miejsce - Patrycja Kołodziejska, Patryk Wasiński
III miejsce - Konrad Stachurski.
Bieg na 60m - III miejsce - Patryk Wasiński
Bieg na 600m -II miejsce Edyta Kołodziejska
III miejsce w punktacji drużynowej.
- Biegi sztafetowe 10 x 800 m:
I miejsce dziewcząt
- Turniej piłki siatkowej chłopców w SP nr 2 w Sierpcu
- Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
V miejsce
- XXV CROSS Szczutowo
- Organizator - Urząd Gminy w Szczutowie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy- Sierpc, Ludowe Zespoły Sportowe
IV miejsce drużynowo
Najlepsze lokaty zdobyli:
Kołodziejska Patrycja - IV miejsce
Kołodziejski Patryk - V miejsce
Kołodziejska Edyta -VI miejsce
Ciężkowska Paulina - VI miejsce